Logo UK

E-knihy vydavatelství Taylor & Francis

Od února 2022 mají všichni uživatelé ČVUT přístup k vybraným e-knihám vydavatelství Taylor & Francis vydaných v letech 2019-2021 (více než 3 000 titulů).

 

taf

 Přímý přístup do databáze     Vzdálený přístup do databáze (mimo ČVUT)

Vybraná kolekce pokrývá obory:

  • Computer Science
  • Engineering & Technology
  • Physical Sciences

E-knihy jsou dostupné v celé síti ČVUT nebo prostřednictvím vzdáleného přístupu. Většinu e-knih je možné stáhnout ve formátu pdf bez žádného omezení DRM.

Tituly jsou přístupné do 30. listopadu 2022. Poté budou na základě statistik a doporučení uživatelů vybrány ty nejvyužívanější a zakoupeny natrvalo. Jde o nový způsob nákupu e-knih, tzv. Evidence Based Acquisition (akvizice založená na využití).

Pokud  vás některá e-kniha zaujala a chcete doporučit její nákup, kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

V databázi Taylor & Francis je vidět celá produkce tohoto vydavatelství. Pokud si chcete prohlížet pouze tituly, ke kterým má ČVUT přístup, je možné si zvolit pouze vybrané obory:

Picture1

 

Výsledky vyhledávání je pak dále možné ještě filtrovat podle obsahu dostupného pouze pro ČVUT a podle roku vydání:

Picture2

 

Pokud máte další dotazy nebo tipy na trvalý nákup e-knih, kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

TF banner