Logo UK

V pátek 17. 7. bude z důvodu plánované odstávky IS uzavřena knihovna. Mimo provoz bude též Knihovní katalog.

EDD (Elektronické dodávání dokumentů)

EDD

Služba EDD včetně VPK je díky opatřením rizik nákazy koronavirem omezená a bude docházet k pozdržení vyřízení požadavků.
V naléhavých případech kontaktujte: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nemůžete v odborné databázi najít plný text článku, který potřebujete? Pokud v některé z předplacených databázích není k dispozici plný text, pak vám ÚK ČVUT může tento článek zajistit službou EDD (elektronické dodávání dokumentů).

Tato služba je pro uživatele ČVUT prozatím hrazena z rozpočtu ÚK ČVUT.

Jsem zaregistrovaný uživatel:

Přístup ke službě

(Pokud jste zapomněli heslo, zaregistrujte se znovu.)

Chci se zaregistrovat a využívat službu EDD:

Než si objednáte první článek, je nutné podepsat smlouvu o poskytování. Tři kopie smlouvy pošlete na adresu: Ústřední knihovna ČVUT, Technická 6, Praha 6 - Dejvice, 160 80. Všechny vaše objednávky poslané před uzavřením smlouvy budou vyřízeny po jejím podpisu!

Smlouva o poskytování služby ke stažení

Virtuální polytechnická knihovna